We hebben het al eerder aangekondigd en nu is het definitief! Vanaf september is het mogelijk om zangles te volgen bij onze vereniging. De docent is Chantal Spreuwenberg uit Maasbree. De lessen gaan zeer waarschijnlijk op woensdagmiddag plaats vinden. Je hebt 1 keer in de twee weken een half uur les. In deze les wordt een kwartier gewerkt aan techniek, het andere kwartier wordt er gewerkt aan een zelfgekozen lied. De lessen zijn individueel in ons repetitielokaal Tutti, maar er wordt zeker ook gekeken naar momenten om samen een uitvoering te verzorgen.

Andere muzieklessen worden wekelijks gegeven, waarbij de lesdag afhankelijk is van het instrument. Er zijn verschillende instrumenten mogelijk, zoals blaasinstrumenten (bugel, trompet, saxofoon), slagwerk en gitaar. De meeste docenten werken via Hafa’s Cool. Naast muzikale activiteiten zijn sociale activiteiten ook zeer belangrijk. Sociale activiteiten met andere jeugdleden, maar ook met de gehele vereniging. Het plezier in muziek maken staat voorop. Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst! Heb je interesse in muziek- en of zangles? Neem dan contact op via info@muziekverenigingkessel.nl