Afgelopen zaterdag hebben de Raegenbaogknallers uit Kessel hun eerste optreden gegeven voor groot publiek. Tijdens het Kromme Gölde Konkoer hebben ze vol enthousiasme hun vastelaovend kraker “Sjoene Kleure” gezongen. Iedereen zag er prachtig uit en het ging super goed! Het publiek was zo onder de indruk dat ze aan het eind nog een optreden hebben gegeven.
Echt spannend wordt het volgende week, want dan vindt op zondag 25 november de halve finale plaats van het KVL. In totaal zullen er die zondagmiddag 12 optredens zijn. De middag start om 14.30 uur in de Postkoets in Horn. De Raegenbaogknallers zijn als eerste aan de beurt.
Heb je volgende week zondagmiddag nog geen plannen en ben je benieuwd geworden naar deze Kesselse vastelaovend kraker, alle supporters uit Kessel zijn van harte welkom!
Op de foto ontbreekt Yva Weerts.
Deelname is mogelijk gemaakt door Kindcentrum Leef en Muziekvereniging Kessel.